1
MZ & JAWA / Odg: Jawa 350 634
« Zadnji post Skibidipop Danas u 01:42:43 »Evo konačno sam ju sklopio do kraja.. skoro,.. jos mi fale samo oni gumeni nastavci blatobrana i naljepnice.
paintjob limenih dijelova je ispao tako tako.. al ko ga sisa
vise manje sve je original,.. novo/zamjensko(uglavnom kinesko) je samo goli volan(imao sam čak 3 originala, ni jedan nije ravan
), žmigavci(imam 7 originala, krom i leće 9/10, al šarafi su zapekli i ne idu dolje bez da slomim plastiku
), čizme prednje vilice, grane auspuha, zadnji amortizeri,.. i onda ostale sitnice i potrošni dijelovi, razni gumeni dijelovi, sajle, filteri, ležajevi, čahure, većina šarafa, matica, to je sve naravno novo.
Blatobrani su original stanje 9/10
Komplet dashboard je original osim brave
Lonci su original, mislim da su od 639 modela - dosta duži od 634, stanje 8.5/10

Felge komplet su original žbice, obruči, nosači, doboš.. čak i pakne su original samo sa novim mesom(sv. nedelja, SINERTIK/frikonekt, 40ak €, gotovo za 2-3 dana, sve pohvale)
Mašina komplet osim platina i karika je original, u odlicnom stanju, samo očišćena. Jedno rebro je puklo, ali imao sam par škart cilindara (neko je podigao preljeve iznad ispuha
) i majstor je tak dobro zavario da više ne mogu pronaci koje rebro je puklo 
Karb original sa novim diznama made in češka. Imam i original od 638 koji ce vjerojatno ic gore ako napravim prirubnicu
i evo jedan ultra-rare led zeppelin.. dok gledate slike
(zadnja pjesma sa original albuma, ja sam mislio da nikad nije sluzbeno objavljena(prvi komentar ima playlistu)) 










paintjob limenih dijelova je ispao tako tako.. al ko ga sisa
vise manje sve je original,.. novo/zamjensko(uglavnom kinesko) je samo goli volan(imao sam čak 3 originala, ni jedan nije ravan
Blatobrani su original stanje 9/10

Komplet dashboard je original osim brave

Lonci su original, mislim da su od 639 modela - dosta duži od 634, stanje 8.5/10

Felge komplet su original žbice, obruči, nosači, doboš.. čak i pakne su original samo sa novim mesom(sv. nedelja, SINERTIK/frikonekt, 40ak €, gotovo za 2-3 dana, sve pohvale)

Mašina komplet osim platina i karika je original, u odlicnom stanju, samo očišćena. Jedno rebro je puklo, ali imao sam par škart cilindara (neko je podigao preljeve iznad ispuha
) i majstor je tak dobro zavario da više ne mogu pronaci koje rebro je puklo Karb original sa novim diznama made in češka. Imam i original od 638 koji ce vjerojatno ic gore ako napravim prirubnicu
i evo jedan ultra-rare led zeppelin.. dok gledate slike











Novi Postovi



