Tomos Riders Forum
Glavni forum => Tehnička pitanja, prijedlozi, diskusije, savjeti => Autor teme: GooGaby - Kolovoz 26, 2020, 11:27:00
-
Eto pala mi ideja na matik a3 ugradit mono amortizer od colibria. Pa dali je netko već to uradio, dali je moguće i koliko posla?
-
Malo sam proguglao i našao mjere i slike vilica. To je totalno druga priča.
-
urezat u osovinu komad za amort u sredini i przunjer kroz osovinu probit i sa 2 matice stisnut sa svake strane mozda :misli:
to je nekako moja vizija neznam dal bi to bila ta mjera
-
Ništa od colibria. Nego mi je druga misao prosla kroz glavu, ctx prednje i zadnje vile na automatk ramu. Znam da je jednostavnije nabavit komplet ctx-a i sredit ga, ali želim matika preradit. Također s vremenom ce se nabavit druga masina jača. Na forumi nisam nasao na takvu temu, pa ako netko ima iskustva sa takvim projektom i tomos znalce da napišu svoje mišljenje.
-
Može i link takve rasprave, teme ili projekta.
-
Pusti to , ako bas oces monoamortizer vidi kako pajser ima sagradjen matik za seriju ja mislim :misli:
-
Moze link od pajserovog matika, nemogu nac na trazilici. Citajuci po forumu prednje vile od ctx pasu na matika, a za zadnje neznam. Nemogu nigdje naci podatke o ctx dijelovima, osim kataloskih sifri određenog dijela. Preinake svakako treba za stražnji mono, pa zašto ne ctx zadnje vile ako se ikako mogu pripasat.
-
(https://i.postimg.cc/2L7b41sn/Polish-20200828-213317650.jpg) (https://postimg.cc/2L7b41sn)
-
A, za koju svrhu ti slažeš moped?
-
Za ginisa najluđi automatik na balkanu. Šalim se. Nabavio sam automatika bez papira, pa bi malo kemijo sa njim a nigdje nisam jos vidio automatik sa ctx ovjesom/vilicama. Normalno kad bi to sve pripasao gore pojačo bi ram i neku drugu mašinu stavio.