Tomos Riders Forum

Glavni forum => Tehnička pitanja, prijedlozi, diskusije, savjeti => Autor teme: razorxxx - Lipanj 07, 2012, 17:37:42

Naslov: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: razorxxx - Lipanj 07, 2012, 17:37:42
vec mi je pocela policija po selu i ima dosta turista pa im smeta..zanimam me bil to ikako moga napravit? jer se dosta ovako cuje.
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: Atomix - Lipanj 07, 2012, 17:56:48
Imaš li oba prigušivača? Čep i onaj unutarnji lim sa 2 "pipka" s obje strane? To je org. setup prigušivača i nek se turisti jebu :finger: A može i murija... Ti nisi radio ništa da se on tako čuje, ne mogu te jebati zbog toga, ako je sve u orginalu :palacgore:

EDIT:

Evo sjetio sam da je ova tema nedavno objavljena :D

http://www.tomos-riders.com/savjeti-rijeseni-problemi-%27uradi-sam%27-i-ostalo/izrada-prigusivaca-za-top-auspuha/ (http://www.tomos-riders.com/savjeti-rijeseni-problemi-%27uradi-sam%27-i-ostalo/izrada-prigusivaca-za-top-auspuha/)

To će biti dovoljno valjda :D
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: razorxxx - Lipanj 07, 2012, 18:06:06
nemam taj unutarnji,daj imas sliku neku?  am znam sve nego motor nie regan nit imam vozacku
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: Atomix - Lipanj 07, 2012, 18:08:28
Ovako izgleda unutarnji... (Desno)

http://postimage.org/image/rwvx2qev5/ (http://postimage.org/image/rwvx2qev5/)

Ako njega nabaviš i fino ga nabiješ unutra... Prepolivit ćeš buku :palacgore:
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: razorxxx - Lipanj 07, 2012, 19:13:07
e jbga nemam to,imas ti?
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: Atomix - Lipanj 07, 2012, 19:22:16
Kojo? Unutarnji prigušovač ili mrežicu... Imam unutarnji, al' mi treba tj. u auspuhu mi je (ne volim da prdi previše) A mrežicu također planiram ubaciti :) Ne znam, vidi s nekim ako ima :palacgore:
Naslov: Odg: kako prigusit org apn spuh ( da se slabije cuje)
Autor: Atomix - Lipanj 08, 2012, 13:46:35
Iprike zbog DP-a, al' moram čovjeku nabiti notifikejšn.

Čuj... Pa možeš napraviti odličan prgušivać (unutarnji) od dna konzerve... Uzmi dno od knozerve i izbuši ga; Središnja rupa nek bude da ti prođe šipka kroz nju, i 3 - 4 okolne rupe nekih 1.5 - 2 cm to naguraj u spuh i vidi kako se čuje, ako je poremalo ubaci još jedan takav. :D

Tako sam ja radio na Baotianu kad mi je org. spuh progorio prije rege :palacgore: Pokazalo se odličnim riješenjem :D