Tomos Riders Forum
Dobrodošli,
Gost
. Molimo
prijavite se
ili se
registrirajte
. Jeste li propustili svoj
aktivacijski email
?
1 Sat
1 Dan
1 Tjedan
1 Mjesec
Beskonačno
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:
Forum
Pomoć
Kalendar
Prijava
Registracija
Tomos Riders Forum
»
Glavni forum
»
Tehnička pitanja, prijedlozi, diskusije, savjeti
»
tiši A35 + biturbo
« natrag
naprijed »
Ispis
Str: [
1
]
Dolje
Autor
Tema: tiši A35 + biturbo (Posjeta: 326 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
hgzg
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 621
Spol:
A35, kos. UMO 06x2, st. kos UMO 08, imao T-18, T-4
tiši A35 + biturbo
«
:
Lipanj 08, 2026, 20:43:31 »
0
pozz ekipa, ima li forum neko iskustvo kako utišati "biturbo" ispuh na A35...... promjeniti vunu?...... gdje nabaviti vunu u ZG cash&carry?
hvala
Evidentirano
Zagi65
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 1.284
Spol:
Apn4,Atx,PEX ST,T12 Colibri,Gargamel
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #1 :
Lipanj 08, 2026, 22:09:48 »
0
Motormania u Velikoj Gorici ima vunu za prigušivače, s tim da se ne smije prejako nabiti u prigušivač jer inače ćeš dobiti efekt kao da vune ni nema
Evidentirano
Racing team "Dvotaktolci"
Gas, niža, plot, hiža
ja moren
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 6.843
Spol:
t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #2 :
Lipanj 08, 2026, 22:24:48 »
0
Meni su donatori -stari bojleri,stare cijevi od toplovoda po zgradama i slično
Rastavim prigušivač,očetkam garež rupicu po rupicu i onda nabijem tu vunu na ne pretvrdo ko šta ti je zagi napisao.
Jednom u 3-4 godine.
Evidentirano
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more
citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž
Bolje milf u ruci nego komad na grani...
Tiho_superSMoto
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 106
Spol:
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #3 :
Lipanj 09, 2026, 10:35:42 »
0
Ovo koristim godinama na raznim auspusima...imam ga i u Biturbu...
https://ebay.io/m/vleArH
Evidentirano
AML regija jug :D
hgzg
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 621
Spol:
A35, kos. UMO 06x2, st. kos UMO 08, imao T-18, T-4
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #4 :
Lipanj 09, 2026, 11:59:40 »
0
hvala svima na sugestijama, @Tiho-superSmoto....... kolika je razlika u odnosu na OEM biturbo nakon "punjenja"?
Evidentirano
Tiho_superSMoto
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 106
Spol:
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #5 :
Lipanj 09, 2026, 14:48:30 »
0
Iskreno nisam uspoređiva...moped je za trkaću primjenu...svaki se čuje...
Evidentirano
AML regija jug :D
d0mo
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 265
Spol:
A3ML
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #6 :
Lipanj 09, 2026, 17:54:16 »
0
stage6 super-silent bog i batina
Evidentirano
"Ako se nešto zafušari i to na kraju drži bolje nego tvorničko, to onda više nije fuš nego tuning”
hgzg
Tomos Rider
Trade Count:
(
0
)
Trgovac
Postova: 621
Spol:
A35, kos. UMO 06x2, st. kos UMO 08, imao T-18, T-4
Odg: tiši A35 + biturbo
«
Odgovori #7 :
Danas
u 18:38:56 »
0
....Biturbo nabavljen 2020, nakon 3500 km nabavljena "prava" vuna (10 eur)...... i upravo promijenjena. Razlika je velika, čak se osuđujem reći da je tiši nego na početku. Prigušivač je ostao praktički bez vune. Jedino "loše" su tri blok zakovice koje treba izbušiti, obzirom da su bile inox i sada su inox....... Bauhaus mi je "oteo" 13 eura za 50 kom, nema manjeg paketa.
Evidentirano
Ispis
Str: [
1
]
Gore
« natrag
naprijed »
Tomos Riders Forum
»
Glavni forum
»
Tehnička pitanja, prijedlozi, diskusije, savjeti
»
tiši A35 + biturbo