Razumijem te i podrzavam ....
Junior od ravnog vrha ide recimo linijom kosina prema najsirem dijelu, ja sam mislio da ti napravis taj dio polukruzni radijus, ali to su sve sitnice ....
Da ne bi bilo zabune , sve su ovo sugestije kojih se uopce ne moras pridrzavat, nego onako usput pricamo, a nije u private .... i nikako da ti solim pamet