Autor Tema: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan  (Posjeta: 652 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fzr67

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 650
  • Spol: Muški
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #15 : Danas u 21:33:16 »
  • +1
Razumijem te i podrzavam ....
Junior od ravnog vrha ide recimo linijom kosina prema najsirem dijelu, ja sam mislio da ti napravis taj dio polukruzni radijus, ali to su sve sitnice ....
Da ne bi bilo zabune , sve su ovo sugestije kojih se uopce ne moras pridrzavat, nego onako usput pricamo, a nije u private .... i nikako da ti solim pamet

Offline Zagi65

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 1.290
  • Spol: Muški
  • Apn4,Atx,PEX ST,T12 Colibri,Gargamel
    • Dyno test
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #16 : Danas u 21:45:43 »
  • +1
Bez brige, znam da je sve dobronamjerno, lijepo je diskutirat u temi o kanalima, nisam u takvoj diskusiji sudjeloval godinama jer moju temu nitko na taj način ne komentira :palacgore:
Junior ima šesterokut ispuh to je nekakav pokušaj u 70-ima za poboljšanje momenta jer je najširi u ravnini s preljevnima, imal sam napravljenu Junior portmapu na 39 BT cilindru, fora ali niš specijalno

Za ovaj Apn je bitno da je bolje od originala, a to svakak bude :smile:
Racing team "Dvotaktolci"

Gas, niža, plot, hiža

Offline fzr67

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 650
  • Spol: Muški
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #17 : Danas u 22:08:43 »
  • 0
Sve 5, junior je spomenut radi slikovitog prikaza vrha ispuha, nista vise
Nisam pri papiru i pisaljci, ni pri kompu da nacrtam , pa sam nastojao slikovito rijecima nacrtat
« Zadnja izmjena: Danas u 22:10:57 fzr67 »

Offline Sinek652

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 7
  • Hard on equipment
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #18 : Danas u 22:11:07 »
  • 0
Sinek, zasto c4 za radilicu?

Tak mi je bilo predloženo od jedne stare iskusnjare.
Nije valjda C4 eksplozivan?  :ja_moren_smoke:
He doesn't read the manual because it feels like cheating
He doesn't mind the grease on his hands while he's eatin'

Offline fzr67

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (1)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 650
  • Spol: Muški
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #19 : Danas u 22:16:15 »
  • +1
Prema pisanju na forumu, a pogotovo za okretaje do 10000, opće je prihvaćeno da su c3 sa dovoljno zračnosti, a da c4 uzrokuju viŝe ŝtete nego koristi od c3.

Offline Sinek652

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 7
  • Hard on equipment
Odg: Apn 4 daily a.k.a. Zgubidan
« Odgovori #20 : Danas u 22:26:24 »
  • 0
Ok, nema frke, njih imam na stolu.

Kada sam vodio te neke inicijalne razgovore nisam ciljao neki konkretni raspon broja okretaja.
He doesn't read the manual because it feels like cheating
He doesn't mind the grease on his hands while he's eatin'