Tomos Riders Forum

Glavni forum => Tuning projekti i tuning pitanja => Autor teme: kaskader90 - Svibanj 12, 2026, 17:47:47

Naslov: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: kaskader90 - Svibanj 12, 2026, 17:47:47
pozz ekipa ako još ima živih od kako sam ja bio forumaš......
Jeste li upućeni u nova tehnološka dostignuća. Postoje male elektroničke kutijice koje mogu podešavat kut pretpaljenja ovisno o obrtajima. Doslovno uštekaš u bobinu i izabereš mapu i GASSS
 Ja sam sebi naručio, čekam nestrpljivo sa stroboskopom...u pitanju je moj treći put ponovljeni t14 tuning by kask
Sa 5-5.5 ks...pa se sad nastavlja malo jače da poništimo stare problemw sa BOoooo na niskima zbog konusne grane sa 3 mm pretpaljenjem i onda CAP u rezonantnom području odjednom 1.3
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: motos6 - Svibanj 12, 2026, 20:31:24
Pozdrav ima nas n
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: yatasaki - Svibanj 12, 2026, 22:20:35
Ajmo kask!
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: ja moren - Svibanj 12, 2026, 22:56:59
Marsha ti je što o tome objavio na fb prije 2 tjedna
Sam je nešto napravio i mjenja mapu /-preko prekidača-dužinu primarne zavojnice a time i otpor i tren pretpaljenja
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: dizna - Svibanj 13, 2026, 03:23:18
kasky samo gas... :palacgore:
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: Dugi06 - Svibanj 13, 2026, 21:14:45
 :kokice:
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: *nitrous* - Svibanj 14, 2026, 20:43:58
ajde
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: kaskader90 - Lipanj 03, 2026, 11:32:04
Malo da začinim. U zadnje vrime sam na tik toku pod imenom DRAGAN 740 naravno ne zovem se dragan, i tam znam stavt kojekaki video.  Ali bitne stvari ću pisat tu. Vidio sam ima likova koji su jaki al evo meni sudbina nije da mi dobro ide s tomosima. Kad sam počeo imat novaca došla žena i djeca, ne žalim se al opet nemam za tomos pa kemijam opet jeftine varijante nije do neznanja već ne želim diskriminirat obitelj...mali vozi ktm sx65....a ja apenca hh. Dvije rd350ypvs sam izguštao prodo....
 Kytronic za sad ne radi. Nemože upalit, navodno su mi zaboravili poslat neku komponentu koja služi za čićšenje signala iz pick upa. Zove se pifi. Pikap filter. I sad čekam to. Mada sam probo i sam to složit s otpornikom i kondenzatorom al neradi nije to isto. Čekam jbg.   To ako proradi postoje šanse za povratak na 15 icu.....
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: kaskader90 - Lipanj 03, 2026, 11:32:55
Marsha ti je što o tome objavio na fb prije 2 tjedna
Sam je nešto napravio i mjenja mapu /-preko prekidača-dužinu primarne zavojnice a time i otpor i tren pretpaljenja
A tko je taj kako se zove na fljezbuku?
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: ja moren - Lipanj 03, 2026, 14:53:58
https://www.facebook.com/reel/2346081235875361?locale=hr_HR
Naslov: Odg: KY TRONIC PODESIVO PRETPALJENJE
Autor: Rossi - Lipanj 15, 2026, 21:16:43
To sta je Marsha/Leslie napravio je jako zanimljivo i inovativno te mu se divim i skidam kapu. Sad ce ljudi rec da promjenjive mape postoje desetljecima... Ali kolko ja znam on je jedini to ukomponirao tako dobro na tomosa