Autor Tema: BT auspuh, original i prerada  (Posjeta: 21926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
BT auspuh, original i prerada
« : Svibanj 02, 2010, 20:40:50 »
  • 0
Prije nekog vremena došao sam u posjed jednog BT auspuha. Nije bio u baš bajnom stanju, grana odvojena od ostatka, prigušivač "raskopan
Pošto je svigdje taj auspuh "misterij"  odnosno nigdje nema shema njegove unutrašnjusti, evo skice kaoko ustvari izgleda u originalu



Prigušivač sam znao otprilike kako izgleda, ali sam se  čuo s kolegom ja moren koji mi je još opisao neke detalje  :palacgore: tako da bi to trebalo iti to

Imam i sve mjere pa ih stavim jednom prilikom.

Napravio sam i preradu prigušivača, budući da je vidljivo da original dosta guši mašinu, a ujedno je i u ovome mom bio u lošem stanju.

Sve je izvađeno iz prigušivača, povarena stara cijev, izbušena rupa na sredini u dnu prigušivača




Napravljen novi "uložak" koji ide u prigušivač, oko perforirane cijevi je prvo namotan jedan sloj čelične vune (da ispušni plinovi "ne razbiju" kamenu vunu) ostatak napunjen kamenom vunom




Auspuh renoviran, povarena grana, i očišćen i obojan.
Konačan izgled:






Auspuh je iznenađujuće tih, semo lagano "piri" uopće nije bučan, mislim da je u rangu originala ili čak tiši.

Ponašanje na e90 mašini je da je postao pravi "diesel", odnosno brdo momenta na srednjim okretajima, nema ga niti jedan auspuh tako, ubrzanje odlično, jedino malo prije izgubi dah na jako visokim okretajima, ne vrti se tako visoko kao npr prerađeni Laser za BT. Trenutno mi idealno odgovara, za enduro dušu dao, uopće ne moraš klati mašinu na visokim okretajima da bi vukao :palacgore:
Za uzbrdice prva brzina totalno nepotrebna, vuče i uz najveće uzbrdice u drugoj s prijenosom 13/26 :wink:

S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Offline penac

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (2)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 5.818
  • Spol: Muški
  • Gura: Tomos atx 50c
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #1 : Svibanj 02, 2010, 20:47:43 »
  • 0
svaka čast, svi postovi su ti kvalitetni, spuh kad ga sa slike gledam nevidi se uopće tregovi varova itd...
sad neznam kako je uživo...

usput zašarafi si paktreger :mrgreen:

Offline tomislav šimunović

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (2)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • tomos atx
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #2 : Svibanj 02, 2010, 20:49:52 »
  • 0
jel mi mozes rec kolko treba bit rupa od brezice a kolko ruba od cijevi.i kolko je dugacak top cijeli

Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #3 : Svibanj 02, 2010, 23:17:29 »
  • 0
Nisam te baš najbolje skužio što točno pitaš  :mrgreen: ali pretpostavljam da tražiš promjer stingera - on je 16,5 -17 mm, a rupice na njemu su čini mi se 3 mm, moram još provjeriti, da ne lupam napamet. Prigušivač je dug cca 20 cm, stinger ulazi još oko 3 cm u ovu komoru tako da je vrlo blizu iza kraja unutarnjeg konusa.
Budem stavio  poslije sve mjere

*@penec
Budu i ti vijci paktregera jednom došli na red, puno je to posla  :lol:
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Offline dkos

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (66)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 8.320
  • Spol: Muški
  • ATX/CTX E 90
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #4 : Svibanj 03, 2010, 09:58:23 »
  • 0
nije ti dobra skica kontrakonusa gore;kontrakonus nema izlazne rupe na kraju konusa tj. ljevak je skroz zatvoren na kraju, a dimovi idu kroz rupe koje su sastrane na prvoj trećini konusa gledan od strane mašine;znači potpuna je refleksija plinova prema naprijed te onda izlaze sastrane van u prigušivač
Aprilia Tuareg Wind 125 , Aprilia Tuareg Rally 125, Aprilia Rx 50 , Aprilia Rs 50, Tomos apn 6 , Tomos apn 4 E 90

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.622
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #5 : Svibanj 03, 2010, 10:21:58 »
  • 0
ja imam origilal bt spuh-i kopkanjem po prigušivaču ustanovljeno je da je kontrakonus na kraju zatvoren i to tako da je malo podsječen te plinovi nailaze na zid ali sa gornje strane te barijere ti ide cijev van kao početni dio  kompliciranog prigušivača-to sam dadi i objasnio a on je napravio modifikaciju da je taj komplicirani sistem eliminirao i napravio centralnu cijev za van na kraju konusa...
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline dkos

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (66)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 8.320
  • Spol: Muški
  • ATX/CTX E 90
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #6 : Svibanj 03, 2010, 10:41:21 »
  • 0
da,kontrakonus završava ravno ,tj,stožcu je vrh zatupljen i refleksija plinova je potpuna ,a cijev prigušivača ulazi unutra u vanjski plašt auspuha
Aprilia Tuareg Wind 125 , Aprilia Tuareg Rally 125, Aprilia Rx 50 , Aprilia Rs 50, Tomos apn 6 , Tomos apn 4 E 90

Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #7 : Svibanj 03, 2010, 11:03:16 »
  • 0
Na ovome je bila rupa na kontrakonusu na kraju kako sam i napravio na slici (sad da li je netko to sam bušio ili je takva serija stvarno ne znam). Vidio sam i na jednom totalno raskopanom isto ovako kako opisuje dkos, odnosno sa četiri rupe od cca 10 mm negdje na 4-5 cm od početka konusa (takoreći skoro isti kao na t15).
Što se tiče refleksije konusa, iako se možda čini da ovaj sa rupama gore ima jaču od onog što ima samo jednu rupu u stvari nije tako, jer ovaj sa rupom na kraju "nabija" sav tlak prema špicu, dok kod ovoga sa rupama sa strane već u gornjem dijelu, gdje su rupe, dolazi do pražnjenja i pada tlaka, tako da manji dio plinova dolazi do zatvorenog kraja konusa
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Offline ja moren

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (0)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 6.622
  • Spol: Muški
  • t 90 e original,ATX 90 tuned, A 35 tuned,BT u obno
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #8 : Svibanj 03, 2010, 11:09:19 »
  • 0
iz toga bi se dao izvući zaključak da možda postoje i 2 tipa bt spuha?

ajmo svi pile u ruke... :mrgreen:

logika nalaže da bi stariji tip možda mogao biti ovaj koji sliči konstrukcijski na t-15 auspuh?
i ako da na šta su ciljali kondtruktori preradom kraja kontrakonusa-na moment veći?
Ki more -more a ki ne more neka se hiti va more

citat djordje-
ovdje u mom kraju e90 ili ctx masina se moze vidjeti nesto malo teze nego leteci tanjir pun vanzamaljaca.ž

Bolje milf u ruci nego komad na grani...

Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #9 : Svibanj 03, 2010, 11:32:00 »
  • 0
Za pretpostaviti je za sad da je ipak netko na svoju ruku bušio taj kraj kontrakonusa :misli:
Vrlo teško da će se više saznati o ovome auspuhu, jer koliko sam vidio do sad, jako malo ljudi je uopće raskopavalo taj auspuh, odnosno nigdje nema uopće podataka za njega, zato sam i stavio ovu temu.
Samom konstrukcijom kontrakonusa sa rupama sastrane se postiže veća elastičnost, odnosno širi se broj okretaja na kojima auspuh ima neku efikasnosnost, na štetu vršne snage u manjem rasponu okretaja.
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Offline dkos

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (66)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 8.320
  • Spol: Muški
  • ATX/CTX E 90
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #10 : Svibanj 03, 2010, 14:15:28 »
  • 0
ovaj moj je s BTN verzije,tako da otpada podjela na starije-novije tipove
Aprilia Tuareg Wind 125 , Aprilia Tuareg Rally 125, Aprilia Rx 50 , Aprilia Rs 50, Tomos apn 6 , Tomos apn 4 E 90

Offline tomislav šimunović

  • Tomos Rider
  • Trade Count: (2)
  • Trgovac
  • *
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • tomos atx
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #11 : Svibanj 03, 2010, 15:05:28 »
  • 0
jel si mislio ovako da je 3 cm unutra ova celicna mrezica??


Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #12 : Svibanj 03, 2010, 21:16:16 »
  • 0
ovaj moj je s BTN verzije,tako da otpada podjela na starije-novije tipove

Najvjerojatnije je onda na ovome onda netko izbušio kraj konusa  :mrgreen:

jel si mislio ovako da je 3 cm unutra ova celicna mrezica??


Da, samo što ti to nije protukonus što si označio, već pregrada prigušivača, protukonus se nalazi dublje u auspuhu, pogledaj prvu skicu (o tome već pričamo par postova unazad  :lol: )
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...

Offline penac

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (2)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 5.818
  • Spol: Muški
  • Gura: Tomos atx 50c
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #13 : Svibanj 03, 2010, 21:20:19 »
  • 0
šta nisi mogao pogledat dal ima rupe sa strane?
ili nisi išćupo pregranu pa nisi mogo vidit?

Offline dadovtc

  • Tomos Rider GM
  • Trade Count: (4)
  • Trgovac
  • *****
  • Postova: 3.270
  • Spol: Muški
  • APN6 Power_1 ; E90_@_ATX
Odg: BT auspuh, original i prerada
« Odgovori #14 : Svibanj 03, 2010, 21:38:17 »
  • 0
Nisam ga rezao iza prigušivača, taj auspuh je tvrdo lemljen (mesingom) na spojevima, onda kada ga rastaviš imaš pizdariju sve spojeve dobro očistiti od mesinga da bi ga opet povario, a i nikad ne možeš to tako lijepo napraviti da se ne vide varovi, a ganjati nekoga da mi to s acetilenom polemi mi se vjeruj nije dalo.
 Sve ove mjere (koje još nisam napisao  :mrgreen: ) sam izmjerio kroz lonac jer nije imao granu, i odozada kroz onu rupu što sam radio na prigušivaču. Rupa na sredini (kraju) konusa je pravilna (njie progoreno ili nešto slično), fi cca 15 mm, lijepo se vidi i svijetlo kroz nju kada se gleda kroz auspuh i prigušivač. Ove rupe sa strane nisam uočio jer se baš ne vidi najbolje, koliko god sam zagledao
S budalama se ne isplati raspravljati, jer prvo te spuste na svoj nivo, a onda te tu dotuku iskustvom...